Механички мини тајмер

354,00 ден.   Спореди

Заштедете си ги парите и спречете го несаканото постојано работење на електричните апарати. Мини тајмерот со едноставно управување, по Ваша желба може да ги вклучи и исклучи апаратите и до 48 пати во ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заштедете си ги парите и спречете го несаканото постојано работење на електричните апарати. Мини тајмерот со едноставно управување, по Ваша желба може да ги вклучи и исклучи апаратите и до 48 пати во текот на денот, во интервали од 30 минути. Уште повеќе, уредот дозволува и можност за постојано напојување на приклучените апарати преку сопствената вклучница.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка