МЕТЕОРОЛОШКА СТАНИЦА

1.829,00 ден.   Спореди

Со ваков сет, дечињата се чуствуваат како вистински научник.
Оваа фантастична метролошка станица содржи мерка за дожд, термометар, компас, ветропокажувач и анемометар за мерење на брзината и нас...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.829,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со ваков сет, дечињата се чуствуваат како вистински научник.
Оваа фантастична метролошка станица содржи мерка за дожд, термометар, компас, ветропокажувач и анемометар за мерење на брзината и насоката на ветерот. Тоа Ви овозможува да ги проверувате времето и климата од дома. Илустрираниот прирачник покажува како да го испитувате времето, како вистински научник.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи