Метал-детектор BASETech

1.534,00 ден.   Спореди

Уредот е опремен со LCD приказник со црткаст приказ и дава звучен сигнал при локација на објект. Корисникот може да избере помеѓу
4 модови на работа: автоматски, мeтал, дрво, спроводн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.534,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уредот е опремен со LCD приказник со црткаст приказ и дава звучен сигнал при локација на објект. Корисникот може да избере помеѓу
4 модови на работа: автоматски, мeтал, дрво, спроводници под напон. Различни тонови покажуваат дали се работи за дрво, метал или спроводници под напон.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка