Метална база за термосифонски соларен систем до 120 лит.

3.410,00 ден.   Спореди

Метална база за термосифонски соларен систем до 120 лит Металната база e наменета за плочести колектори. Служи за да се постави соларниот бојлер и колекторите на кровот


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еко солар http://ecosolar.mk/   Детали 3.410,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Метална база за термосифонски соларен систем до 120 лит Металната база e наменета за плочести колектори. Служи за да се постави соларниот бојлер и колекторите на кровот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка