МЕТАЛЕН ХРОНОМЕТАР-ЧАСОВНИК

649,00 ден.   Спореди

Хронометар/часовник во метална рамка со временски интервал на одбројување до 9 ч /99 мин. /99 сек. и штоперица со одбројување до
9 ч / 59 мин. /59 сек., како и додаток магнет, кука или потпира...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Хронометар/часовник во метална рамка со временски интервал на одбројување до 9 ч /99 мин. /99 сек. и штоперица со одбројување до
9 ч / 59 мин. /59 сек., како и додаток магнет, кука или потпирач за лесно поставување на секаква површина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка