Метален резалник

2.990,00 ден.   Спореди

Метален резалник
-150W
- Резалица со висококвалитетен нож
- Регулатор за дебелина
- Сигурносен прекидач
- Гумени ногарки
- Прекидач - уклучи/исклучи
Производи...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Метален резалник
-150W
- Резалица со висококвалитетен нож
- Регулатор за дебелина
- Сигурносен прекидач
- Гумени ногарки
- Прекидач - уклучи/исклучи
Производител:
Бира Шифра:
BIR008 SMS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка