Метален продолжеток за канистер

200,00 ден.   Спореди

Метален продолжеток за канистри од 10 и 20 литри.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Метален продолжеток за канистри од 10 и 20 литри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка