Метален отпорник, 0,6 W, аксијално ожичен, изведба 0207 910 Ohm 0.6 W 1 %

1,00 ден.   Спореди

Изведба: аксијално ожичен Тип: обложен со метален слој Тип, форма: 0207 Оптеретување: 0.6 W RoHS-согласност: да Температурен коефициент: 50 ppm Толеранца: 1 % Отпор: 910 Ω


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Изведба: аксијално ожичен Тип: обложен со метален слој Тип, форма: 0207 Оптеретување: 0.6 W RoHS-согласност: да Температурен коефициент: 50 ppm Толеранца: 1 % Отпор: 910 Ω

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи