Мерна клешта Voltcraft VC-520 1

2.950,00 ден.   Спореди

Компактна и едноставна за користење, оваа мерна клешта овозможува мерење струи до 400А/АС. Ергономското куќиште овозможува лесно користење и со една рака. Инструментот е вграден во робусно заштитно ку...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактна и едноставна за користење, оваа мерна клешта овозможува мерење струи до 400А/АС. Ергономското куќиште овозможува лесно користење и со една рака. Инструментот е вграден во робусно заштитно куќиште од излиена мека гума и е опремен со едноставен изборник на големината која треба да се измери.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка