МЕРЕН ИНСТРУМЕНТ VOLTCRAFT ТИП - LCR-9063

3.127,00 ден.   Спореди

Мерен инструмент за отпор, индуктивност и капацитет, идеален и за електричари аматери. Батериите не спаѓаат во пакетот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мерен инструмент за отпор, индуктивност и капацитет, идеален и за електричари аматери. Батериите не спаѓаат во пакетот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка