МЕРЕН АДАПТЕР ЗА СВЕЌИЧКИ НА ВОЗИЛА MS-4

413,00 ден.   Спореди

Адаптер за мерење на струја во возила. Се поврзува во мултиметар со 4 мм банана приклучок.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Адаптер за мерење на струја во возила. Се поврзува во мултиметар со 4 мм банана приклучок.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка