МЕРЕН АДАПТЕР ЗА СВЕЌИЧКИ НА АВТОМОБИЛ MS-4S

413,00 ден.   Спореди

Адаптер за мерење на максимална струја од 20 A во мини свеќички во форма на сечила. Се поврзува во мултиметар со 4 мм банана приклучок.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Адаптер за мерење на максимална струја од 20 A во мини свеќички во форма на сечила. Се поврзува во мултиметар со 4 мм банана приклучок.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка