МЕРАЧ НА ФРЕКВЕНЦИЈА Gigahertz ME 3030B

8.791,00 ден.   Спореди

Професионално мерење и во домашни услови. Ова е единствениот мерен инструмент за струја и за фреквенција на електрични кабли, по ниска цена. Се одликува и со висока резолуција.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.791,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Професионално мерење и во домашни услови. Ова е единствениот мерен инструмент за струја и за фреквенција на електрични кабли, по ниска цена. Се одликува и со висока резолуција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка