МЕРАЧ НА РАСТОЈАНИЈА PLR 25 + АЛАТИ

МЕРАЧ НА РАСТОЈАНИЈА PLR 25 + АЛАТИ

9.617,00 ден.   Спореди

Со комплет алати од 17 дела. Дигитален мерач на растојанија со прецизна ласер технологија. Ласер поинтер за точно визирање на целта. Референтно мерење на точка од долна или горна страна. Многустрана ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.617,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со комплет алати од 17 дела. Дигитален мерач на растојанија со прецизна ласер технологија. Ласер поинтер за точно визирање на целта. Референтно мерење на точка од долна или горна страна. Многустрана употреба: растојанија, површини и волумен-модус /собирање и вадење / мерење на издржливост. Нишан како помош при големи растојанија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка