МЕРАЧ НА ПРИТИСОК НА МАСЛО

3.245,00 ден.   Спореди

Константниот притисок на масло кој се постигнува за кратко време по вклучувањето се карактеризира со добар мотор. Со овој уред можете да го контролирате притисокот на маслото по вклучувањето и во теко...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.245,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Константниот притисок на масло кој се постигнува за кратко време по вклучувањето се карактеризира со добар мотор. Со овој уред можете да го контролирате притисокот на маслото по вклучувањето и во текот на возењето. Така може веднаш да се утврди дали има потребата за менување на моторно масло или дали има дефект во моторот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка