МЕРАЧ НА ПРИТИСОК И ВДЛАБНАТИНА НА ГУМА

1.593,00 ден.   Спореди

Неверојатна прецизност (+/- 1%), компактен мерач со гумена површина. Дисплејот со светло во позадина го олеснува читањето на мерките во темен простор.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Неверојатна прецизност (+/- 1%), компактен мерач со гумена површина. Дисплејот со светло во позадина го олеснува читањето на мерките во темен простор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка