МЕРАЧ НА НАПОН VOLTCRAFT MS-420

1.298,00 ден.   Спореди

Тестер за AC напон, погоден за прекинувачи, штекери, трансформатори, светла итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.298,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тестер за AC напон, погоден за прекинувачи, штекери, трансформатори, светла итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка