Мерач на крвен притисок SCALA KP 6166

1.416,00 ден.   Спореди

Мерач на крвен притисок со кој можете постојано да си го следите Вашето здравје, без да морате да го посетувате матичниот лекар. Големиот приказник од течни кристали (LCD) овозможува лесно отчитување ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.416,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мерач на крвен притисок со кој можете постојано да си го следите Вашето здравје, без да морате да го посетувате матичниот лекар. Големиот приказник од течни кристали (LCD) овозможува лесно отчитување на мерењата дури и за лицата со ослабен вид.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка