Мерач на вртежи

3.009,00 ден.   Спореди

Високо професионален мерач на вртежи за турбини, мотори, вртливи оски, тела и др., на тешко достапни места. Мерењето е ласерско со што се намалува опасноста од повреди на лицето кое го врши мерењето.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Високо професионален мерач на вртежи за турбини, мотори, вртливи оски, тела и др., на тешко достапни места. Мерењето е ласерско со што се намалува опасноста од повреди на лицето кое го врши мерењето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка