Мерач на влажност и температура Voltcraft HT-200

5.450,00 ден.   Спореди

Совршен преносен инструмент за проверка на влажноста и температурата во домот, на работа, во ботаничките градини, лаборатории, складишта итн., или секаде онаму каде што влажноста е важен фактор. Вград...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.450,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Совршен преносен инструмент за проверка на влажноста и температурата во домот, на работа, во ботаничките градини, лаборатории, складишта итн., или секаде онаму каде што влажноста е важен фактор. Вградената опција за идентификација на точката на росиште овозможува лесно откривање на можноста од појава на влага. Интуитивната тастатура и големиот LCD приказник од течни кристали овозможуваат лесно користење од секого, без никаков посебен напор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка