Мерач на бучавост Voltcraft SL100

3.127,00 ден.   Спореди

Дигитален мерач на нивото на бучавост со две мерни подрачја од 30 до 130 dB. Опсежна и професионална опрема која нуди неверојатен квалитет за многу поволна цена.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитален мерач на нивото на бучавост со две мерни подрачја од 30 до 130 dB. Опсежна и професионална опрема која нуди неверојатен квалитет за многу поволна цена.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Dali go ima i ovoj ured na zaliha 070212929 Dragan