Мерач за дебелина на лак Voltcraft SDM-115

7.729,00 ден.   Спореди

Мерач за дебелина на лак кој за многу кратко време ја покажува дебелината на излакиранот слој на метална површина. Со тоа на сигурен начин дознавате дали автомобилот е додатно лакиран или поправа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.729,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мерач за дебелина на лак кој за многу кратко време ја покажува дебелината на излакиранот слој на метална површина. Со тоа на сигурен начин дознавате дали автомобилот е додатно лакиран или поправан. Погоден и за алуминиум површини.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка