Мерач за влага на материјали

Мерач за влага на материјали

25,00 ден.   Спореди

Со овој мерач можете да измерите влажност на дрво,хартија,бетон ...и сл. Производство Voltcraft Германија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 25,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој мерач можете да измерите влажност на дрво,хартија,бетон ...и сл. Производство Voltcraft Германија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка