Мерач за влага и температура на дрво и други материјали

7.055,00 ден.   Спореди

Мерач за влага и температура на дрво и други материјали.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.055,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мерач за влага и температура на дрво и други материјали.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка