Мемо DDR 1GB 400MHz JR TS DDR 1GB 400MHz JR, 1024 MB, DDR, 400 MHz, Latencija CL3

Мемо DDR 1GB 400MHz JR TS DDR 1GB 400MHz JR, 1024 MB, DDR, 400 MHz, Latencija CL3

1.299,00 ден.   Спореди

MEMO DDR 1GB 400MHz JR TS DDR 1GB 400MHz JR, 1024 MB, DDR, 400 MHz, Latencija CL3
Гаранција: 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.299,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMO DDR 1GB 400MHz JR TS DDR 1GB 400MHz JR, 1024 MB, DDR, 400 MHz, Latencija CL3
Гаранција: 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка