Мемо DDR 128MB SO-DIMM мемо 266MHZ TWINMOS SDRAM, Latencija CL5

Мемо DDR 128MB SO-DIMM мемо 266MHZ TWINMOS SDRAM, Latencija CL5

360,00 ден.   Спореди

Memo DDR 128MB SO-DIMM 266MHZ TWINMOS SDRAM, Latencija CL5
Гаранција: 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 360,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Memo DDR 128MB SO-DIMM 266MHZ TWINMOS SDRAM, Latencija CL5
Гаранција: 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка