Мемо 1GB DDR2 SODIMM, за лаптоп, 667MHz

1.399,00 ден.   Спореди

Memo HYNIX 1GB DDR2 SODIMM 2RX16 PC2-5300S-555-12, 667MHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Memo HYNIX 1GB DDR2 SODIMM 2RX16 PC2-5300S-555-12, 667MHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка