МЕМОРИСКА КАРТИЧКА TRANSCEND SDHC 8GB

1.003,00 ден.   Спореди

Компактни, доверливи, едноставни за користење, Secure DigitalTM High Capacity (SD HC) картичката му овозможува на корисникот да зачува големи количини на податоци или фотографии благодарение на новиот...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактни, доверливи, едноставни за користење, Secure DigitalTM High Capacity (SD HC) картичката му овозможува на корисникот да зачува големи количини на податоци или фотографии благодарение на новиот стандард 2.0.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка