МАШИНКА ЗА ПОТКАСТРУВАЊЕ REMINGTON MB329C

4.248,00 ден.   Спореди

Професионална машинка за поткастрување со квалитетно сечило за удобно сечење на барда или мустаќи.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.248,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Професионална машинка за поткастрување со квалитетно сечило за удобно сечење на барда или мустаќи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка