МАШИНА ЗА ПОЛИРАЊЕ 1200 W

6.324,00 ден.   Спореди

Идеална за полирање на автомобил, мотор, караван итн. Регулирање на постојана брзина.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.324,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеална за полирање на автомобил, мотор, караван итн. Регулирање на постојана брзина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка