Маус WL410 Wireless Optical Mouse, USB 2.0, 3 Buttons, 1600dpi, Nano Receiver storable inside

590,00 ден.   Спореди

WL410 Wireless Optical Mouse, USB 2.0, 3 Buttons, 1600dpi, Nano Receiver storable inside, Low Power Consumption with up to 6 mesecionths Battery Life time, Dark Metallic Grey Top with Rubber Coated Bo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


WL410 Wireless Optical Mouse, USB 2.0, 3 Buttons, 1600dpi, Nano Receiver storable inside, Low Power Consumption with up to 6 mesecionths Battery Life time, Dark Metallic Grey Top with Rubber Coated Body
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка