Маус MS ZERO USB

190,00 ден.   Спореди

Mouse MS ZERO, USB, 800 dpi, 1.2 m cable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 190,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mouse MS ZERO, USB, 800 dpi, 1.2 m cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка