Маус FL900 Wireless Optical Mouse, storable inside Nano Receiver USB 2.0, 3 buttons, 1000 dpi

660,00 ден.   Спореди

FL900 Wireless Optical Mouse, storable inside Nano Receiver USB 2.0, 3 buttons, 1000 dpi, true rubber scroll wheel, dark black with orange ring, Includes 2 x AA Batteries
Гаранција: 12 месеци Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 660,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FL900 Wireless Optical Mouse, storable inside Nano Receiver USB 2.0, 3 buttons, 1000 dpi, true rubber scroll wheel, dark black with orange ring, Includes 2 x AA Batteries
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка