МАСЛЕН РАДИЈАТОР СО 7 РЕБРА

6.077,00 ден.   Спореди

Радијатор кој не е потребно да се одржува, со контиуниран термостат и со 3 степени на прилагодување. Радијатор кој лесно може да се пренесува, благодарение на ногарките со тркалца.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.077,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Радијатор кој не е потребно да се одржува, со контиуниран термостат и со 3 степени на прилагодување. Радијатор кој лесно може да се пренесува, благодарение на ногарките со тркалца.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка