Масивен ѓердан во златна боја

399,00 ден.   Спореди

Ѓердан изработен од златна боја со интересни форми кои го надополнуваат неговиот неодолив изглед!
Димензии:
Должина - 25-35 см.
Без никел.
(Дадената должина отсликува колку е д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ѓердан изработен од златна боја со интересни форми кои го надополнуваат неговиот неодолив изглед!
Димензии:
Должина - 25-35 см.
Без никел.
(Дадената должина отсликува колку е долго ланчето кога ќе се стави на врат.)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка