Марамчиња за пластични површини

130,00 ден.   Спореди

Марамици за одржување на пластични површини на ентериерот во возилата, чистат, одмастуваат и даваат фабрички изглед. Достапни се со две ароми: vanilla и ocean. W-10.50 cm. L-2.00 cm. H-25.50 cm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 130,00 ден.

пред 6 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Марамици за одржување на пластични површини на ентериерот во возилата, чистат, одмастуваат и даваат фабрички изглед. Достапни се со две ароми: vanilla и ocean. W-10.50 cm. L-2.00 cm. H-25.50 cm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка