Мала книга на стапици

Мала книга на стапици

380,00 ден.   Спореди

Алатот кој Горан Стефановски со оваа книга му го нуди на читателот и самиот го користи во создавањето на неговите драми.„Оваа книга нуди помош во таа смисла. Таа е малечок алат, инструмент кој можете ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 380,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Алатот кој Горан Стефановски со оваа книга му го нуди на читателот и самиот го користи во создавањето на неговите драми.„Оваа книга нуди помош во таа смисла. Таа е малечок алат, инструмент кој можете да го користите на ваш начин. Алатот, се разбира, не работи сам по себе. Тој мора да се користи за да биде корисен, и мора да се научи како да се користи. Овој ‚драматуршки‘ инструмент нема да напише драми за вас, но може да ви помогне вие да напишете драми. Алатот е едноставен, но тој се користи за создавање сложена магија.“

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 2 недели

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

I have been on topamax since 01 taking 400 mg a day for daily chronic migraiines cheapest cialis available


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.
Сродни производи


Најпопуларни производи