Македонско-англиски речник Зозе

520,00 ден.   Спореди

Над 120.000 насловни зборови и англиски еквиваленти. Овој речник ги отвора вратите кон богатата лексичка ризница на македонскиот јазик. Наменет е за ученици и студенти и за сите оние кои го учат макед...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 520,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Над 120.000 насловни зборови и англиски еквиваленти. Овој речник ги отвора вратите кон богатата лексичка ризница на македонскиот јазик. Наменет е за ученици и студенти и за сите оние кои го учат македонскиот јазик.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка