Македонски иконостаси

1.000,00 ден.   Спореди

Луксузна мапа со 14 колор-прилози - вистински ремек-дела кои му припаѓаат на безмерниот простор на уметничката традиција и ги одразуваат величествените дострели на нивните творци. Доказ за оригиналнат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 1.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Луксузна мапа со 14 колор-прилози - вистински ремек-дела кои му припаѓаат на безмерниот простор на уметничката традиција и ги одразуваат величествените дострели на нивните творци. Доказ за оригиналната визуелна изразност на македонското поднебје. Мапата е збогатена со текст на 4 јазици (македонски, англиски, француски и германски).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка