Македонија - копчата на светот

Македонија - копчата на светот

1.960,00 ден.   Спореди

Мултимедијално остварување што ја презентира Македонија на рафиниран, културно-атрактивен, естетски врвен начин. Публикувано во првата половина на 1998 година. Одлични визуелно-графички решенија, фун...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 1.960,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мултимедијално остварување што ја презентира Македонија на рафиниран, културно-атрактивен, естетски врвен начин. Публикувано во првата половина на 1998 година. Одлични визуелно-графички решенија, функционални линкови, видео-клипови, наративни делови од текстот и поезија во изведба на познати македонски актери, богатство на информации: - За Македонија - За Природата и потеклото- За Убавината- За Духовната моќ- За Слободните луѓе

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка