Магнет за алги голем

500,00 ден.   Спореди

Наскоро ке биде преведено на македонски јазик
Algae magnet
The algae magnet works as a magnetic pane cleaner. Place the magnet with the rough side inside the aquarium and the other one at ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 500,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Наскоро ке биде преведено на македонски јазик
Algae magnet
The algae magnet works as a magnetic pane cleaner. Place the magnet with the rough side inside the aquarium and the other one at the outside.
By moving the outside part forth and back the algae will be wiped away.
8900 Algae magnet, small
8905 Algae magnet, large

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка