Магнетна чинија +++

295,00 ден.   Спореди

Оваа генијална магнетна чинија со гумен газар е идеална доколку работите со клинци, завртки, навртки и слични ситни метални делови. Чинијата се лепи на било која метална површина (феромагнетна) и исто...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа генијална магнетна чинија со гумен газар е идеална доколку работите со клинци, завртки, навртки и слични ситни метални делови. Чинијата се лепи на било која метална површина (феромагнетна) и истовремено ги чува на безбедно место сите Ваши ситни метални предмети.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка