МАГНЕТИЗИРАНА НАРАКАВИЦА ЗА АЛАТ

826,00 ден.   Спореди

Магнетизирана наракавица за штрафови или завртки, погодна при работа на височина или во темни простории. Навлечете ја на зглобот и почнете со работа.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 826,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Магнетизирана наракавица за штрафови или завртки, погодна при работа на височина или во темни простории. Навлечете ја на зглобот и почнете со работа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка