Магнетен кревач со светло

885,00 ден.   Спореди

Идеален за монтажа и работа со моторни возила и електроника. Потребни се 3 минијатурни батерии од типот 392 ( ве молиме порачајте ги одвоено).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален за монтажа и работа со моторни возила и електроника. Потребни се 3 минијатурни батерии од типот 392 ( ве молиме порачајте ги одвоено).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка