МАГНЕТЕН ДРЖАЧ ЗА АЛАТКИ

531,00 ден.   Спореди

За безбедно чување на алатките и едноставен пристап до нив во секое време. Максимална тежина до 1 килограм. Алатките на сликата не се вклучени во пакетот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За безбедно чување на алатките и едноставен пристап до нив во секое време. Максимална тежина до 1 килограм. Алатките на сликата не се вклучени во пакетот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка