Магацински простор со 60 фиоки

2.714,00 ден.   Спореди

Со метална рамка, со проѕирни пластични фиоки и со монтажа на ѕид.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.714,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со метална рамка, со проѕирни пластични фиоки и со монтажа на ѕид.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка