ЛУПА СО СВЕТЛО 1

649,00 ден.   Спореди

Се користи и во исправена положба. Има држач. Зголемување на видно поле од 2 и 4 степени.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Се користи и во исправена положба. Има држач. Зголемување на видно поле од 2 и 4 степени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка