ЛУПА СО ПИНЦЕТА

177,00 ден.   Спореди

Совршена за електричари и калајџии Нашата лупа со пинцета ги претвора ситните и деликатни зафати во детска игра. Гледајте го зголемено во делот на кој работите со пинцета. И сето тоа соедна рака! Со т...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 177,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Совршена за електричари и калајџии Нашата лупа со пинцета ги претвора ситните и деликатни зафати во детска игра. Гледајте го зголемено во делот на кој работите со пинцета. И сето тоа соедна рака! Со тоа, другата рака ви останува за други задачи. Со лупата лемењето и на најситните делови e вистинска леснотија!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка