ЛУПА СО ДРЖАЧ ЗА ГЛАВА

472,00 ден.   Спореди

Со помош на прицврстувачот, држачот може да се прилагоди на секоја големина на глава. Соодветно и за лица кои носат очила. 4 фактори на зголемување: стандарден = 1,8x и 2,3x. Со прилагодување на лупа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со помош на прицврстувачот, држачот може да се прилагоди на секоја големина на глава. Соодветно и за лица кои носат очила. 4 фактори на зголемување: стандарден = 1,8x и 2,3x. Со прилагодување на лупата може да се достигнат и факторите за зголемување 3,7x и 4,8x. Оптичкиот дел се состои од една фиксирана леќа, една додатна двојна леќа кој може да се вади, и лупа која исто така може да вади. Предниот штитник заштитува од пресилна светлина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка