Лупа наочари со ЛЕД светло

1.239,00 ден.   Спореди

Овие наочари се специјално дизајнирани за работа во слабо осветлени простории, па дури и во целосна темница. Се користат и како обични наочари и затоа се идеални и за носење за луѓе кои самите користа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овие наочари се специјално дизајнирани за работа во слабо осветлени простории, па дури и во целосна темница. Се користат и како обични наочари и затоа се идеални и за носење за луѓе кои самите користат наочари.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка